• Penzión Liska - relax, oddych a zábava.
  • Ubytovanie v príjemnom prostredí obci Radava.
  • Z našej ponuky ubytovania si vyberie každý.
  • Ponúkame rôzne druhy masáží pre Vaše unavené telo.
  • Vyskúšajte novootvorené wellness centrum Aquamarin.
  • Zažite atmosféru Rímskych kúpeľov.

Penzión Liska - Ubytovanie

Informácie potrebné k pobytu:

  1. Začiatok pobytu je po 14:00 hod.
  2. Ukončenie pobytu je do 10:00 hod., pokiaľ nie je dohodnuté inak.

Vybavenie - našim klientom ponúkame ubytovanie, ktoré spĺňa štandard **, a to v štúdiách a apartmánoch. Štúdia sú vybavené kuchynským kútom a apartmány kuchynkou, majú bežnú kuchynskú výbavu a chladničku. Samozrejmosťou je TV v každej izbe s pripojením do káblového rozvodu. Väčšina podkrovných izieb je vybavená klimátizáciou, ktorú v prípade potreby môžete využiť za doplatok (poplatok podľa cenníka).

penzion liska

Internet - v objekte penziónu je bezplatné pripojenie do internetu technológiu WIFI. Notebook si treba priniesť so sebou!

Klienti - pobyt v penzióne je vhodný aj pre dôchodcov, pretože tu nájdu pekné a príjemné prostredie a tiež aj pre rodiny s deťmi, pretože súčasťou areálu je pieskovisko, detské hojdačky, šmýkačka a ihrisko. Na rozdiel od ubytovacích zariadení priamo v centre Podhájskej ponúkame oveľa viac kľudu, čo oceníte hlavne ak ste už v minulosti boli ubytovaní v centre Podhájskej... Máme v ponuke aj 2 apartmány na prízemé pre osoby s telesným postihnutím.

penzion Liska

Stravovanie   neposkytujeme, kedže každá izba je vybavená vlastnou kuchynkou.
Naši klienti môžu využiť reštauračné služby reštárácie a pizzerie v susednom penzióne Iveta vzdialenom len 100m od nášho ubytovania LISKA pri Podhájskej.
V prípade záujmu o polpenziu je možne objednať polpenziu (len v hlavnej sezóne) v pohostinstve TEMPO vzdialenom cca 350m od penziónu. Cena polpenzie 5 Eur/deň.

penzion Liska