Ubytovanie

Informácie o pobyte

Vybavenie

Našim klientom ponúkame ubytovanie, ktoré spĺňa štandard **, a to v štúdiách a apartmánoch. Štúdia sú vybavené kuchynským kútom a apartmány kuchynkou, majú bežnú kuchynskú výbavu a chladničku. Samozrejmosťou je TV v každej izbe s pripojením do káblového rozvodu. Všetky podkrovné izby sú vybavené klimátizáciou, ktorú v prípade potreby môžete využiť za doplatok (poplatok podľa cenníka).

ihrisko

Internet

V celom objekte penziónu je bezplatné pripojenie do internetu technológiu WIFI.

Klienti

Pobyt v penzióne je vhodný pre rodiny s deťmi, pretože súčasťou areálu je pieskovisko, detské hojdačky, šmýkačka a ihrisko. Taktiež aj pre dôchodcov, pretože tu nájdu pekné a príjemné prostredie. Na rozdiel od ubytovacích zariadení priamo v centre Podhájskej ponúkame oveľa viac kľudu, čo oceníte hlavne ak ste už v minulosti boli ubytovaní v centre Podhájskej... Máme v ponuke aj 2 apartmány na prízemé pre osoby s telesným postihnutím.

kvet

Stravovanie

Neposkytujeme, keďže každá izba je vybavená vlastnou kuchynkou. Naši klienti môžu využiť reštauračné služby reštaurácie a pizzerie v susednom penzióne vzdialenom len 100m od nášho Penziónu LISKA** pri Podhájskej.